Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

UWAGA !!!
NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ NA MIEJSCU W HURTOWNI.
NIE MA RÓWNIEŻ ODBIORÓW OSOBISTYCH W SIEDZIBIE HURTOWNI TOWARÓW ZAMÓWIONYCH PRZEZ SKLEP INTERNETOWY


Firma "Skalar" istnieje na rynku od 1996 r., obejmując zakresem swej działalności obszar całego województwa lubelskiego. Stale współpracujemy z ponad 180 dostawcami krajowymi i zagranicznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szeroki wybór artykułów zoologicznych najwyższej jakości, w bardzo konkurencyjnej cenie.

Informujemy, że zdjęcia mają charakter poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji.
Prosimy zamawiających o zwrócenie uwagi na aktualne stany magazynowe w panelu produktu po prawej stronie.

W przypadku jakichkolwiek problemów z logowaniem lub niejasnościami na stronie prosimy o kontakt na sklepowego maila info@skalar.lublin.pl.  Zdjęcia i informacje o produktach aktualizowane są na bieżąco.


Nasi klienci, właściciele sklepów zoologicznych i lecznic weterynaryjnych obsługiwani według harmonogramu naszych dostaw nie płacą za dostarczenie produktów przy zamówieniu minimum 200 zł.

Dostawy odbywają się według ustalonego harmonogramu. Codziennie na terenie Lublina dostarczamy towar, zamówiony do godziny 11:00. Zamówienia na dostawy poza Lublin przyjmowane są według obowiązującego harmonogramu bez dodatkowych opłat.

 

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY GABINETY WETERYNARYJNE
ORAZ HODOWCÓW ZWIERZĄT

 

Witryna stworzona na platformie